Klacht: Het ontbreken van Westminster thee Zuid Afrika Rooibosthee met HONEYBUSH MET KANEELSMAAK

Michael Aken, van op 27 september 2021 over Aldi in de categorie Supermarkten

Aldi klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Aldi has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 4 oktober 2021
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 27 september 2021

Een klant van Aldi heeft herhaaldelijk geprobeerd de Westminster thee Zuid Afrika Rooibosthee met Honeybush en Kaneelsmaak te kopen, maar deze is al weken niet beschikbaar. De klant vraagt of het mogelijk is om deze thee weer in Druten te verkopen, aangezien het een favoriete smaak is die niet te vervangen is.

Mijn Klacht:

Al weken ben ik op zoek naar bovenvermelde thee. Deze kocht ik wekelijks en zorgde voor mezelf dat ik een voorraadje kon hebben. Helaas het is een wekelijkse teleurstelling: geen thee.
Deze thee vind ik zo heerlijk en vind geen andere thee die zo smaakt.
Is het mogelijk deze thee in Druten weer te verkopen? Ik hoor het graag.

Gewenste Oplossing:

Proberen zo snel mogelijk deze thee weer in het assortiment te hebben s.v.p.

Reactie van de melder van de klacht Ik ben een klant

5 jaren geleden - In bovenvermelde regels staat een berichtje waar ik graag een antwoord op zou willen ontvangen: wanneer kan ik de zuid afrikaanse thee van westminster met hony en kaneel kunnen ontvangen

Reactie van de melder van de klacht Ik ben een klant

5 jaren geleden - Graag een reactie svp

Reactie van de melder van de klacht Ik ben een klant

5 jaren geleden - Wanneer krijg ik een antwoord op mijn vraag n.l: wanneer wordt bovenvermelde thee weer geleverd? Graag uw reactie

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aldi in behandeling genomen

Aldi

Heeft op 04 oktober 2021 om 10:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aldi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer