black friday aanbieding niet in de winkel
Klacht van Manja Gelder op 27 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
grootste folder met hoodies (kleding) en ligt gewoon niet in de winkel. Lees meer
Bij Aldi zijn 52 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 50 opgelost (96%). De gemiddelde beoordeling is 5.3/10. Dien een klacht in over Aldi.
Aldi is een supermarktketen die bekend staat om haar lage prijzen en goedkope producten. Bij Aldi kunt u terecht voor al uw boodschappen, zoals brood,... Lees meer >
Aldi is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4522 klachten gemeld over Aldi. In de afgelopen 12 maanden zijn er 56 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 53 zijn opgelost (95%). Aldi is een actief deelnemer op Klacht.nl en reageert direct op klachten via het platform.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over: aldi, winkel, milsani, voorraad, melk. Op basis van de 4522 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Aldi lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 95%.
Stappenplan bij een klacht over Aldi:
1. Neem eerst contact op met Aldi — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: http://www.aldi.nl
U kunt een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Aldi. Bezoek ook de website van Aldi op www.aldi.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.522 klachten over Aldi ingediend, waarvan 57 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Aldi lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.509 van de 4.522 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over Beschadigd product of pakket van Aldi, Klantenservice problemen met Aldi, Retour en terugbetaling problemen met Aldi. Bekijk alle Aldi klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Aldi via de website www.aldi.nl. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Aldi actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Aldi niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Manja Gelder op 27 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
grootste folder met hoodies (kleding) en ligt gewoon niet in de winkel. Lees meer
Klacht van Bianber op 26 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
Bij deze wil ik een klacht indienen over de Molenland 30 jonge kaas. Inmiddels is het al bij vele verpakkingen gebeurd dat alle plakken zo aan elkaar geplakt zijn dat je ze in vele stukjes trekt of helemaal niet los krijgt.... Lees meer
Klacht van Adri van den Corput op 23 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
Ik nuttig samen met mijn medegezinsleden veel Optimel drink. Bij Aldi te Boekel is sedert enkele dagen het winkelschap leeg. Bij navraag wordt mij verteld dat er geen Optimel drink geleverd is. Wij zijn zéér teleurgesteld. Lees meer
Klacht van Aldila op 22 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
Op 21 november al vroeg op pad voor de vrieskast aanbieding,uitverkocht in Delft.Naar andere ALDI,s in de omgeving gegaan,overal uitverkocht.Winkels hadden nauwelijks iets binnengekregen.(2stuks !!) Wat een manier om te stunten.Voel me echt belazerd! Lees meer
Klacht van [email protected] op 21 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
wat is de huismerk goulash soep vies van smaak dit was in t verleden wel beter veel beter,toen zaten er geen schelpjes in veel meer vlees en nu smaakt ie naar benzine,echt walgelijk!!!!! Lees meer
Klacht van Kimberly1997 op 20 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
Laast was ik bij de aldi aan de haaksberger straat in enschede waar bij het persooneel heel hard zaten te lachen terwel ze mijn kant opkijken en ik weetniet of het over mij ging en een dag later dat... Lees meer
Klacht van [email protected] op 20 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
In de folder van weekend 20-11 t/m 22-11- 2020 staat de aanbieding unox soep in zak 570 ml voor 1 euro Echter staat in de winkel de inhoud van 370 ml voor 1 euro dit is misleidend , de klant wordt hier... Lees meer
Klacht van Westmalle op 16 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
Ik heb nu voor de derde keer een zak (kruimige aardappelen) van 5kg bij jullie gekocht. Afgelopen zaterdag weer,voor de prijs van €3,69. Waarvan ik al een kilo van in de kliko heb kunnen doen. Verschilende rotte en stinkende en aangetaste aardappelen... Lees meer
Klacht van Wim Poeth op 16 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
reeds langere tijd worden bij mij op zondag geen reclamefolders meer bezorgd (Heerstraat Centrum 2, 6171 HW Stein) Lees meer
Klacht van [email protected] op 13 november 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten
De rundergehakt van Aldi is in Lienden niet meer in kiloverpakking te koop. De kiloverpakking kost €5,50, de pondverpakking kost €3,69, wat op €7,38 de kilo komt. Ik vind dit een flinke verhoging. Graag zie ik uw reactie tegemoet. Vriendelijke groeten Els... Lees meer
Compliment van Mutualisme op 26 februari 2026 over Aldi
Oosterheemplein 403, 2721 NG Zoetermeer
Compliment van Monique Jager op 25 februari 2026 over Aldi
Top
Compliment van A J Bouman op 06 januari 2026 over Aldi
Ok
Compliment van [email protected] op 02 december 2025 over Aldi
Helemaal tevreden. Dank je voor de vlotte afhandeling.
Compliment van Koenraad Leendert op 04 november 2025 over Aldi
Men doet wat mogelijk is
Compliment van Botertjedeksel op 12 september 2025 over Aldi
Hopen dat ze dit snel kunnen oplossen!
Is terecht en beetje professionele houding is beter .en als er echt iets is daar 09008844 voor .het valt mee maar komt goed
Compliment van Da molenaar op 01 juli 2025 over Aldi
Prima opgelost ik.had niet goed gekeken
Ik geef een 9 omdat Aldi snel reageert.
Toch een kanttekening:
Kijk, het gaat mij niet om een voucher te krijgen voor een brood.
Waar het mij om gaat is dat in Q4 vorig jaar ook al een exact zelfde klacht bij uw site is geplaatst, over hetzelfde brood.
Nu 6 maand later gebeurd het weer (of nog steeds?)
Tijger Volkoren koop ik 3 broden per keer. Twee gaan de vriezer in (-18 graden)
Na 2 a 3 dagen begint het brood te schimmelen, witte plekjes met groenige spots. Dat zit op de boterham, niet op de korst.
Een productiefout lijkt mij stug daar het vorig jaar ook al is gemeld.
Het lijkt er op dat de bakkerij/leverancier een toevoeging door het meel gebruikt die slecht reageert.
Ik weet dat bakkerijen bv gemalen insecten door het meel mag doen. Dat is iig door overheid/gezondheidsraad vrijgegeven. Ik zeg niet dat zij het doen, maar kan het mij wel indenken.
Ik zou graag zien dat de bakkerij gaat uitzoeken (klacht reproduceren) waar het probleem uit voortvloeit en mij een berichtje stuurt wanneer de kwaliteit van Tijger Volkoren weer als vanouds is.
Groet,
Peter Meyerink,
Almelo
Compliment van Voet Nicole op 16 mei 2025 over Aldi
Er is een oplossing gedaan,