Klacht: Foto’s op pc zetten

Gizmo 2019 op 10 augustus 2019 over Alcatel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Alcatel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 augustus 2019

Een gebruiker van Alcatel ervaart problemen bij het overzetten van foto's van zijn toestel naar de pc. Ondanks dat het toestel wel oplaadt via USB, ontvangt hij foutmeldingen en kan hij geen foto's benoemen. Hij zoekt naar een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Tot vorige week kon ik mijn foto’s op mijn pc overzetten maar nu niet meer. Krijg steeds de melding dat de USB niet werkt. Mijn toestel laadt wel op met de USB krijg wel dat hij foto.’s aan het zoeken is en als ik de foto’s een naam wil geven krijg ik de melding IMG-20190722-211100. Wat kan ik doen?

Gewenste Oplossing:

Ik ben over het algemeen tevreden met deze telefoon. Ik heb prepaid omdat ik deze telefoon alleen nodig heb voor noodgevallen en voor foto's te maken

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie