Klacht: Wijziging betaling bezorging

Els Penning op 23 september 2024 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Albert Heijn klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 23 september 2024

Een klant van Albert Heijn, die al meer dan vier jaar wekelijks bestelt, uit zijn onvrede over de wijziging in de betalingsmogelijkheden voor bezorgingen. Hij vindt het klantonvriendelijk dat het niet langer mogelijk is om bij aflevering te betalen en verzoekt het bedrijf om klanten de keuze te geven tussen vooraf betalen of betalen bij ontvangst.

Mijn Klacht:

Wij bestellen ruim vier jaar wekelijks bij AH en waren daar zeer tevreden over.
Sinds kort is betalen bij aflevering niet meer mogelijk hetgeen we als zeer klantonvriendelijk ervaren.
De regel om te betalen na ontvangst (zoals in de winkel) is veranderd in eerst betalen en daarna bestelde artikelen ontvangen.
Reden u te verzoeken de klant weer te laten kiezen tussen betalen vooraf of bij aflevering.

Gewenste Oplossing:

Mogelijkheid tot betalen bij aflevering.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Albert Heijn

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer