Klacht: Slechte klantenservice

Isabella Krabben op 28 maart 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 28 maart 2022

Een klant uit Purmerend uit zijn onvrede over de klantenservice van de Albert Heijn in zijn wijk. Hij merkt op dat het personeel slecht is opgeleid en dat er veel medewerkers zijn vertrokken sinds de overname van Deen. Daarnaast klaagt hij over de kwaliteit van de producten, die vaak niet vers zijn, en stelt dat dit heeft geleid tot een aanzienlijke daling van het aantal klanten.

Mijn Klacht:

In één van de armste wijken van Purmerend is een AH gekomen en het eerste wat ze het lokale personeel afgeleerd hebben is de service verlening. Onder de oude eigenaar Deen nooit problemen gehad, maar nu is al bijna de helft van het personeel opgestapt. Ik snap het wel, ik zou mij ook schamen voor deze werkgever! De regels zijn belachelijk, maar straffen volgen indien niet nageleefd. Echt belachelijk en het is tijd dat iemand het voor die geweldige mensen die er nog werken opneemt, dus bij deze. Gevolgen: zeker 50% minder klanten op dit moment. Ik kom hier alleen nog uit noodzaak en niet omdat ik het niet kan betalen, maar ik gun AH niks meer. Daarnaast zijn de producten hier van het niveau afvalputje en nog amper twee dagen houdbaar. Met een drukke veeleisende baan betekend dit voor mij alleen al pure voedselverspilling omdat ik niet eens de kans krijg om het te kunnen nuttigen. Ziet er ook vaak al slecht uit waardoor ik zonder boodschappen alsnog de auto moet pakken om elders goede producten te kunnen kopen. Ga zo door en deze vestiging gaat kapot en failliet, misschien moeten jullie eens van het pluche afstappen en kennismaken met jullie eigen personeel. Daar kunnen de hoge heren nog heel wat goed fatsoen en normen waarden van leren. Kortom geen goed woord voor over. Mvg, Mw I. Krabben te Purmerend.

Ps: kijk ook eens op uw eigen website en laat uw ogen maar eens zelf zoeken naar de fantastisch in alle schittering ontbrekende mogelijkheden om deze klacht aan uw eigen adres te kunnen richten!

Gewenste Oplossing:

Het personeel kan er niks aan doen en zou het graag anders doen. Met zo’n werkgever schaam je je kapot en ik weet dat het niet aan de mensen ligt, want die waren er al voor de overname. Schaamteloze idioten aan de top zonder respect voor de medemens uit de naar hen ogen “lagere klasse”.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Isabella Krabben
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer