Klacht: Opnieuw moeten inloggen AH app

Alied de Haan op 19 november 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Albert Heijn klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 19 november 2022

Een klant van Albert Heijn ervaart regelmatig het probleem dat hij opnieuw moet inloggen in de AH-app, zelfs wanneer hij zich in de winkel bevindt en zijn bonuskaart wil scannen. Deze situatie wordt als frustrerend en onhandig ervaren.

Mijn Klacht:

Moet geregeld opnieuw inloggen, overkomt je ook als je in AH staat en je bonuskaart wilt scannen. Dat is natuurlijk hopeloos en bijzonder ergerlijk.

Gewenste Oplossing:

Voorkom dat dit gebeurt maar zeker op momenten (je krijgt geen vooraankondiging) je je boodschappen wilt gaan scannen. Ik heb mijn wachtwoord niet in mijn hoofd en ben vervolgens dus de klos.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer