Klacht: Mijn persoonlijke bonus aanbiedingen

Jet von Burg op 04 april 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 4 april 2022

Een klant van Albert Heijn ervaart frustratie over het ontvangen van een bonusaanbieding voor een pompoensoep pakket, dat al drie weken wordt aangeboden. Ondanks meerdere bezoeken aan verschillende filialen, is het product nergens verkrijgbaar, wat de klant als teleurstellend beschouwt.

Mijn Klacht:

Al 3 weken achter een krijg ik in mijn bonus aanbiedingen het pompoensoep pakket aangeboden, nu ben ik de afgelopen weken ook in diverse AH filialen geweest maar is nergens te koop, vind ik een slechte zaak en waarom krijg ik dan wel deze aanbieding?

Gewenste Oplossing:

Ik wil het pompoensoep pakket weer in de winkel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jet von Burg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer