Klacht: Dubbel betaald niet terug gestort

Ton Everse op 04 januari 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 4 januari 2021

Een klant heeft bij Albert Heijn Hessplaats in Rotterdam op 19 december 2020 per ongeluk dubbel betaald, omdat er geen kassabon werd afgedrukt en de medewerkers niet opletten. Na het ontdekken van de dubbele betaling heeft de klant contact opgenomen met het management, dat aangaf dat het geld teruggegeven zou worden bij het tonen van de betalingsuitdraai. De klant heeft de uitdraai meegenomen, maar ervaart ongemak door de afstand naar de winkel.

Mijn Klacht:

Rotterdamn 19-12-2020

Mijn vrouw heeft vandaag dubbel afgerekend bij de service balie Albert Heijn Hess plaats de dames stonden te kletsen en er kwam geen kassa bonnetje uit.
de dame achter de kassa zei dat ik niet had afgerekend en dat ze nog moest betalen. en dat als zou blijken dat ik 2 x betaald zou hebben ze het geld terug zou krijgen, ze heeft nogmaals betaald. dus 2 X € 95,00.omdat hun staan te kletsen en niet opletten.
Thuis gekomen in de PC gekeken en daar bleek dat ze 2 x betaald had. Ik heb toen gebeld naar het management van Albert Heijn Hessplaats en kreeg de manager aan de lijn, die vertelde als je met je uitdraai komt dan zal ik het geld terug geven. . Het is 5,5 KM van de locatie waar ik woon.
Ik ben netjes terug gegaan met de uitdraai bij de servicebalie aangekomen vroeg ik naar de manager die ze zouden bellen. Na 5 min, vroeg ik het nogmaals en toen werd er gebeld.
Na ca. 5 min. kwam de assistent manager een dame.
Die zei dat ik binnen moest komen en deed het poortje open toen ik binnen kwam zei ze gelijk afstand houden hier ben ik niet van gediend..
Ze vroeg mij zelf binnen en hield zelf het poortje open dus de sfeer was al gezet.. Toen vertelde ze dat ik naar haar moest luisteren, ik vertelde haar dat ik daar niet voor gekomen was, ik was niet bij haar in dienst en moest niets. ik kwam alleen mijn geld halen zoals afgesproken Daar kwam een hele discussie van waar ik aardig pissig van werd. Ik tikte haar toen op haar schouder en zei ik zoek het dan wel hoger op, zei vertelde toen dit is aanranding toen werd ik helemaal pissig en zei ik zal de politie wel bellen zij vertelde dan zal ik gelijk de aanranding wel aan geven en discriminatie ik zei dat is goed., ik heb de politie toen gebeld maar die wilde niet komen.
In de tussentijd was de echte manager gekomen en daar ben ik mee naar buiten gegaan en die vertelde dat zijn assistent gelijk had want hij kende haar goed. Hij had nog niets gehoord. Ik vertelde dat ik geen enkel verhaal hoefde alleen mijn geld zoals met hem afgesproken ik overlegde mijn uitdraai en hij zij als dit zo is staat het morgen op u rekening, ik vertelde waarom heb ik dan moeten komen zoals afgesproken. Hij vertelde wij hebben maar 1 bijschrijving gevonden van € 95,- terwijl ik hem 2 afschrijvingen laat zien. U begrijpt dat ik heel erg boos ben.
Ik wil ten eerste ten eerste mijn geld terug, ten tweede excuses voor het discriminatie verhaal en de aanranding
Het is schandelijk dat er zo met klanten wordt omgegaan en gelijk maar weer met discriminiatie geschermd wordt maar wel doen of een klant naar hun MOET luisteren wie zijn ze wel.

Mijn naam is Ton Everse
Caprihof 21 3059XP tel. 0653264298
Het is vandaag 04-01-2021 en ons geld is nog niet binnen

Gewenste Oplossing:

Zodra het geld is terug gestort en sancties aan het management zijn opgelegd

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ton Everse
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer