Klacht: bestelling niet afgeleverd

4Agnes op 30 augustus 2025 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Albert Heijn klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 30 augustus 2025

Een klant van Albert Heijn meldt dat zij de hele middag thuis was, maar dat er niet aan de deur is gebeld voor de levering van haar bestelling. Desondanks ontving zij een melding dat de bestelling was geannuleerd omdat er niemand thuis was.

Mijn Klacht:

Ik ben de hele middag thuis geweest, maar er is niet aan de deur gebeld voor het afleveren van mijn bestelling. En toch krijg ik de melding dat we er niet waren! En dat de bestelling geannuleerd is.

Gewenste Oplossing:

De bestelling vandaag nog leveren. Het zou voor 20 uur gebracht worden en het is nu 18.50 uur.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht 4Agnes

1 jaar geleden - Te absurd voor woorden: zeggen dat we niet thuis waren en dan gewoon direct de bestelling annuleren. We waren wel thuis en er is niet of niet correct aangebeld! Ze hadden nog een 1,5 uur de tijd om het te leveren!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer