Kees.vd Blink
Klacht van kees.vandenblink op 18 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ook hier in Oostvoorne kratten voldoende te koop ( ca 150) maar geen enkel shirt meer erbij Lees meer
Bij Albert Heijn zijn 88 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Albert Heijn.
Albert Heijn is de oudste supermarkt van Nederland en heeft inmiddels meer dan 850 filialen waaronder AH XL winkels, AH to go en AH Boodschappen Webwinkel.... Lees meer >
Albert Heijn is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 12697 klachten gemeld over Albert Heijn. Hiervan zijn er 3 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Albert Heijn delen.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over: albert, heijn, klantenservice, klacht, bezorging. Op basis van de 12697 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Albert Heijn is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Albert Heijn:
1. Neem eerst contact op met Albert Heijn — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Neem contact op met Albert Heijn via hun officiële website.
U kunt een klacht over Albert Heijn indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Albert Heijn.
Op Klacht.nl zijn in totaal 12.697 klachten over Albert Heijn ingediend, waarvan 82 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Albert Heijn wordt 1% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 67 van de 12.697 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over Beschadigd product of pakket van Albert Heijn, Klantenservice problemen met Albert Heijn, Retour en terugbetaling problemen met Albert Heijn. Bekijk alle Albert Heijn klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Albert Heijn door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Albert Heijn niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van kees.vandenblink op 18 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ook hier in Oostvoorne kratten voldoende te koop ( ca 150) maar geen enkel shirt meer erbij Lees meer
Klacht van buining op 17 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
zes maal gebeld met klachten services klacht diverse maal uitgelegd daarna vraag men wat is het probleem. 2x e mail verstuurd nog geen bericht ontvangen. Lees meer
Klacht van SarahD op 17 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Vanmiddag wou ik even snel sigaretten ophalen bij de balie in de AH van Delfzijl. Ik moest even wachten, dus nam de tijd om een papiertje te lezen die bij de balie hing. Onder de 20 ID kaart laten zien. Ondertussen was ik... Lees meer
Klacht van bigua op 17 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ook ik kwam thuis met een mest zonder shirt. Het bier in de reklame, maar de shirts zitten er niet bij. Lees meer
Klacht van verkade op 16 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Vieze dikke TOR in de rucola!!!! IEUWWW Lees meer
Klacht van Alied op 16 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Hallo ik koop regelmatig biologische produkten zo ook kipfilets van AH. Dit is een erg duur produkt maar ik heb het er voor over. Toen ik deze kipfilets had gebakken viel mij op dat er bar weinig van overbleef en dat... Lees meer
Klacht van t-shirt op 16 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik koop twee kratten heineken in de aanbieding daar zitten geen t-shirts bij.Bij navraag klanten service omdat het bier in de aanbieden is geen t-shirts.Bij Plussupermarkt in de aanbieding met shirts. Lees meer
Klacht van E van Essen op 16 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Wilde vandaag 2 kratten Heineken halen ivm T shirt actie. Gezien de stapel groene Heineken kratten had men al goed geanticipeerd op de verwachte volume toename. Wat schets mijn verbazing, er zitten geen shirts bij de kratten. Navraag keert dat... Lees meer
Klacht van marcel 2710 op 15 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Vandaag heb ik 30 kratten bier gehaald in 's-Gravenzande i.v.m. het komende EK. Van alle kratten heineken bier zijn de oranje shirts verwijderd. Dit is byzonder flauw. Een van de personeelsleden beslist dan dat ik toch nog twee shirts... Lees meer
Klacht van marja van hees op 15 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Koop bijna alles bij AH Gorinchem,maar in dit geval had ik misschien beter niet op de kleintjes moeten letten. Kocht eind vorige week 4 pakjes mager rundergehakt ongeveer 1 euro 60 per pakje.Dacht er met de moederdag een leuke schotel... Lees meer