Klacht: al sinds mei 2012 bezig met de jaar afrekening

apgroeneveld op 15 november 2012 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vattenfall has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 december 2012
Bedrijf Vattenfall
Status Opgelost
Datum 15 november 2012

Een klant van Vattenfall heeft sinds mei 2012 problemen met zijn jaarafrekening, die een bedrag van 1750 euro toont, terwijl hij maandelijks 150 euro betaalt. Na meerdere telefoontjes en het installeren van een nieuwe meter door Liander, blijft de situatie onopgelost, en de klant heeft aanzienlijke telefoonkosten gemaakt zonder teruggebeld te worden door de klantenservice.

Mijn Klacht:

In mei kreeg ik een jaarafrekening van 1750 euro dit terwijl ik al elke maand 150 euro betaal en in een studio appartement woon met alleen mijn vriendin ik heb meteen gebeld en vroeg of dit wel klopte en dat bleek na 4 keer te bellen(na gezegd te zijn dat hun contact zouden opnemen met mij)zo te zijn ik zeg dat dat helemaal niet kan en na contact met liander is er uiteindelijk een nieuwe meter geinstaleerd maar omdat er enige tijd over heen ging kreeg ik een aanmaning ik weer gebeld en telkens iemand anders aan de lijn konden ze weer niks vinden zou ik terug gebeld worden weer 2 weken niks gehoord en het is nu nog steeds niet geregeld en ik denk dat ik intussen zeker 200 euro aan telefoon kosten heb omdat nuon te beroerd of vergeten is om te bellen ondertussen is dit nog steeds aan de hand en heb nog niks betaald en wacht ondertussen alweer een week op een belletje van hun

Gewenste Oplossing:

rectificatie meterstand en een vergoeding voor de gemaakte belkosten

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie