Mijn Klacht:
Ik heb sinds twee maande ongeveer een waterkoker gekocht bij action tot vorigen week .
Ik water koken voor koffie woon op een kamer klein dus veel spullen naast elkaar maar moet geen kwaad kunnen.
Terwijl de waterkoker aan staat ben ik even gaan liggen omdat ik hele zware pillen moet gebruiken omdat ik ziek ben.
En ik hier heel moe van ben ik val een beetje weg sta nergens bij stil omdat je weet die waterkoker slaat toch af.
Terwijl ik bijna in slaap val zie ik een lichtflits terwijl ik me ogen dicht had en schrik daar van.
Doe me ogen open staat die waterkoker helemaal in brand en vlammen van wel 20 ,30 cm ik in paniek want ja dit maak je niet elke dag mee.
Ik heb de stekker eruit getrokken weet nog niet of ik dat goed heb gedaan handdoek erover gegooit en het vuur was uit.
Ik ben na de winkel geweest en wilde gelijk de waterkoker hebben dat heb ik iet gedaan omdat ik aangaf dat het mijn dood had kunnen zijn..
En ik alleen maar vast wildn waarschuwen dat dit nietbgoed was omdat bij mijn de aardlekschakellaar er niet uitsprong door kortsluiting of wat het ook was.
Gewenste Oplossing:
Als ik antwoord heb waarneer ik precies weet hoe dit heeft kunnen gebeuren en twee jassen zijn beschadigt omdat het handvat aan de kant van mijn jassen stond.
Bewust gedaan omdat daar geen stom vandaan komt maar daar heeft de waterkoker vlam gepakt,en natuurlijk een nieuwe waterkoker.

