Klacht: Slechte afhandeling bij niet leverbare bestelling

Melanie de lange op 15 september 2014 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 16 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben de klant een email gestuurd. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bedrijf Action
Status Opgelost
Datum 15 september 2014

Een klant heeft een bestelling geplaatst bij Action voor 130 wandelaars snoepdoosjes, die voor een evenement op 20 september nodig waren. Na geen communicatie over de status van de bestelling, ontdekte de klant dat deze nooit was doorgekomen en niet meer geleverd kon worden, ondanks dat alle gegevens correct waren genoteerd. De klant was teleurgesteld over de afhandeling en het gebrek aan informatie van de winkel.

Mijn Klacht:

De kinderen van school die de dam tot damloop gaan rennen krijgen een presentje van de ouderraad. Ik had bij de action een bestelling gedaan van 130 wandelaars snoepdoosjes waar een lint omheen zat voor 0.59. In totaal dus 76,70. De bestelling was in de kassa gezet en ik had een aanbetaling gedaan. Bij de bestelling heb ik verteld dat is ze zeker voor 20 september moet hebben, en dat zou goed komen werd mij verteld. Al die tijd heb ik niks gehoord van de action. Vandaag heb ik de action zelf maar gebeld en via het hoofdkantoor doorverbonden met het filiaal Zaandam, vermiljoenweg. De medewerker vertelde dat de bestelling nooit is doorgekomen en het niet meer te leveren valt. Ik ben hier nooit over gebeld. Terwijl al mijn gegevens genoteerd stonden. We konden wel een ander vergelijkbaar product bestellen maar deze is 0,89 per stuk. Dit komt dus op 39,00 euro meer. En een compensatie van de action is niet mogelijk. Ik heb zelf nog met het hoofdkantoor gebeld, en verteld dat de action een fout heeft gemaakt en welke oplossing ze voor ogen zien. Maar in plaats van een oplossing zoeken wordt ik weer door verbonden met het filiaal waar ze me weer vertellen dat ze er niks aan kunnen doen.
Ik zou het niet meer dan redelijk vinden als de action tegemoet komt in het bedrag van 39 euro wat de ouderraad van de school nu meer kwijt is.

Gewenste Oplossing:

Als de action tegemoet komt in het bedrag van 39 euro wat wij nu meer kwijt zijn. We zijn de ouderraad van school en we hebben een klein budget om alle activiteiten van de regelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Action in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Action een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Action

Heeft op 16 september 2014 om 10:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben de klant een email gestuurd.

Met vriendelijke groet,

Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Action beoordeeld.

Melanie de lange

Heeft op 16 september 2014 om 20:03 geantwoord

De action is niet met een oplossing gekomen. Ze geven aan dat een bestelling niet altijd geleverd kan worden. En dat ik als klant zelf een keuze heb gemaakt om een ander duurder product te kopen. Maar in werkelijkheid hebben ze mijn bestelling gewoon vergeten en na 3 weken als ik zelf bel komen ze erachter dat mijn bestelling niet meer leverbaar is en moet ik wel een ander duurder product kopen omdat er geen tijd meer is om iets anders te zoeken. Ik heb nooit iets van de action gehoord al die tijd en ze leggen het probleem bij de klant in plaats van dat ze hun fout toegeven en compenseren in het bedrag. Erg klantonvriendelijk en wij zullen hierdoor niet meer voor de action kiezen in het vervolg. Zij geven aan dat het is opgelost, maar ik lees geen oplossing terug in hun reactie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM