Mijn Klacht:
Beste,
Ik wil eerst en vooral meedelen dat ik zelf ook verkoopster ben en ik weet heel goed hoe men zich tegenover klanten moet gedragen.
Deze morgend werd ik in uw winkel op den tir in antwerpen zeer brutaal benaderd.
Ik was een chiffonblouse aan het bekijken en legde deze vervolgens terug op zijn plaats waarbij een van het personeel mee zeer brutaal het bevel gaf om deze te plooien! Ik ben geen moeilijke als iemand mij iets deftig vraagt dan zal ik het zeker doen hoewel ik het blousje helemaal niet slecht jad geplaats zou ik deze wel geplooid hebben! Maar het is een CHIFFONBLOUSE! Alstublieft dit kan je toch niet plooien en deze stond al open en daarboven stonden de kledingstukken zelf helemaal overeen!
Het personeel heeft me tot met belachlijk gemaakt en ik voel me vernederd.
Ik zou graag willen weten wat u hierover kan doen…..
Gewenste Oplossing:
Als u mij meedeelt wat er zal gedaan worden omtrent dit probleem. Normaalgezien stap ik de winkel heel dikwijls mee, maar ik denk niet dat dit terug zal gebeuren. Ik voel me volledig vernederd. Tussen al de klant heeft madame mij belachlijk gemaakt.

