Klacht: Intex Zwembad 3.66 boven rand los van onderkant

Skippy1908 op 01 juli 2015 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 1 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen maandag 29-06-2015 een Intex zwembad gekocht .
Na het opzetten en vullen wat s’nachts 1 uur heeft geduurd .kwamen we er achter dat de boven rand dus het opblaasgedeelte een stuk los zat .
Dinsdag middag nadat de kinderen aan het spelen waren zagen we het pas dat er echt een stuk van minimaal 25 cm open stond en je je hand er Door heen kon steken .
Action opgebeld voor een oplossing pffff wat een zieke mensen daar , ” dan moet u even een nieuwe kopen en het water overhevelen naar het nieuwe zwembad ” waar laat ik 2 van die zwembaden ??? Misschien 1 op me dak .
We vroegen normaal waar laat ik die 5621 liter , krijg je het antwoord even opslaan dan maar pffffff .
En de hoorn wordt er op gegooid , dan toch echt even naar de winkel in Nieuw Vennep en gevraagd of hun een oplossing wisten ” nee die konden ook niks voor ons betekenen alleen dat we het bad leeg moesten laten lopen en morgen maar terug moesten komen !!!!!! Lekker dan als je allebei werkt en pas laat klaar bent , me dochter had 4 vriendinnen al uitgenodigd om te komen spelen en nu heel teleurgesteld omdat het niet Door kon gaan , dus maar wat water eruit zodat ze toch met dit hete weer toch konden afkoelen .
En nu het ergste ia de Action heeft nog steeds niks laten horen of een passende oplossing .
Ze hebben totaal geen besef dat het allemaal heel veel geld kost en de meeste niet voor niks bij een action spullen kopen .

We gaan nu contact op nemen met Intex zelf en uit leggen dat je als een brok vuil wordt behandeld Door de Action .

Gewenste Oplossing:

Nergens over

Bericht van Action

10 jaren geleden - Beste heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: http://www.action.nl/over-action/klanten-service/ Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM