Zorgtoeslag
Klacht van Tanyavdd op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
vandaag nog steeds geen zorgtoeslag ontvangen Lees meer
Bij ABN AMRO zijn in totaal 2.037 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 2.020 opgelost (99%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 21 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 2.0/10. Dien een klacht in over ABN AMRO. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
ABN AMRO is een bank die zowel zakelijke als privé rekeningen aanbiedt. Niet alleen kunt u met uw ABN AMRO rekening betalen, sparen en geld lenen,... Lees meer >
U kunt een klacht over ABN AMRO indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor ABN AMRO. Bezoek ook de website van ABN AMRO op www.abnamro.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.037 klachten over ABN AMRO ingediend, waarvan 21 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Banken.
ABN AMRO lost 99% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 2.020 van de 2.037 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over ABN AMRO gaan over Fraude, phishing en oplichting via ABN AMRO, Onterechte afschrijving of terugboeking bij ABN AMRO, Problemen met de app of inloggen bij ABN AMRO. Bekijk alle ABN AMRO klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met ABN AMRO via de website www.abnamro.nl, via Facebook, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar ABN AMRO actief klachten behandelt.
ABN AMRO heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 4,1 op 10, gebaseerd op 478 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft ABN AMRO een gemiddelde beoordeling van 4,1 op 10 uit 478 beoordelingen en een oplospercentage van 99% over 2.037 klachten. Of ABN AMRO betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
ABN AMRO reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Neem eerst contact op met ABN AMRO via hun klachtenprocedure. Bent u niet tevreden met de afhandeling? Dien een klacht in bij het Klachteninstituut Financiële Dienstverlening (Kifid). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Klacht van Tanyavdd op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
vandaag nog steeds geen zorgtoeslag ontvangen Lees meer
Klacht van Firdaouss op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
Ik ben zeer teleurgesteld in Abn Amro bank! Sinds gister ik de ochtend tot vandaag heb ik nog steeds geen zorgtoeslag ontvangen, absurd. Dit integendeel tot de ING, de klanten hebben dit voor 12:00 uur 's morgens ontvangen. Begrijp niet... Lees meer
Klacht van tim1988 op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
Donderdag 20feb geen zorgtoeslag ontvangen. 21 februari nog steeds niets ontvangen Lees meer
Klacht van descheen op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
zouden jullie nou gewoon is mijn zorgtoeslag over kunnen maken. Er staat heel netjes dat het tot 24:00 overgemaakt mag worden zouden jullie dat dan ook kunnen doen, Ik ga ervan uit dat ik het geld dat de 21ste kan... Lees meer
Klacht van VictoriaY op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
Vandaag mijn zorg toeslag nog steeds niet op rekening Lees meer
Klacht van anaidvs op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
Volgens de belastingdienst zijn de toeslagen 14 februari aangeboden aan de banken. Maar wederom heeft de abn deze weer niet op tijd gestort. Had gisteren op mijn rekening moeten staan, maar tot nu toe nog niks. Dit is de laatste... Lees meer
Klacht van Cleonne op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
Ik bankier bij de ABN. Die zeggen op internetbankieren sinds gistermiddag rond 12.00 uur dat door externe factoren binnenkomende bedragen zoals de toeslagen nog niet zichtbaar zijn. [geen idee of zichtbaar zijn en nog niet bijgeschreven voor de ABN hetzelfde... Lees meer
De toeslagen die wij behoren te krijgen staan nog steeds niet op onze rekening, dit is heel vervelend omdat wij en zoveel mensen met ons heel hard op deze toeslagen zitten te wachten. We hebben de ABN gebeld en de klacht... Lees meer
Klacht van bc89 op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
Hoelang gaat het nog duren. Zo laat nog steeds niks ontvangen. Lees meer
Klacht van lynettekuwas op 21 februari 2014 over ABN AMRO in de categorie Banken
Het is me opgevallen dat er elke mnd een storing is als de toeslagen binnen moet. Ik vraag me af waarom. Mijm toeslagen krijg ik nooit voor 19.00. Wat mij ook is opgavallen alle inkomen van mij, loon, kinderbijslag, vakantiegeldbaltijd... Lees meer