Geachte,
Ik een abonoment afgesloten voor een bundel voor 10 euro naar het buitenland bellen dan krijg je 160minuten.
Nou heb ik in Augustus 2015 de bundel stopgezet.
Toen keek ik in September op mij vodavone app, en daar zag ik dat... Lees meer
Ik zou graag vast op mobiel willen met nummer behoud van me vaste nummer. Vodafone zaak ik ede heeft me een abbonnement aangesmeerd met een mobiele nummer en met het belofte dat me vaste nummer kon behouden. Nu zijn we... Lees meer
Al sinds maanden, sinds de verplichte introductie van het nieuwe inloggen, heb ik geen toegang meer tot mijn gegevens in My Vodafone. Contact hierover met de klantenservice levert steeds dezelfde domme vraag op "krijgt u een foutmelding" nee ik krijg... Lees meer
Begin augustus 2015 contact gehad met Vodafone middels een chat op de website van Vodafone, positief gesprek met duidelijke antwoorden echter foute informatie ontvangen.
Had een aantal vragen over Vodafone thuis, na antwoord op mijn vragen vroeg ik wanneer Vodafone zou... Lees meer
Ik probeer jullie al een tijd te bereiken over een betaling. Ik ben sinds 1 juli al geen klant meer van jullie maar krijg toch nog een betaling herinnering. Met kenmerk 370025717
Bergh
Kampstraat 2
Heesch
06-50800711
Ik ga dit niet betalen omdat... Lees meer
Ik heb al een paar keer gebeld en soms hang ik meer als een uur aan de telefoon en niemand neemt op ik vind dat er wel wat aan gedaan mag worden!!!!
Mvg kevin Lees meer
Mijn prepaid toestel werd geblokkeerd terwijl er nog ruim 6 euro stond.Ik werd gedwongen tot opwaarderen terwijl ik het tegoed wilde opsouperen omdat ik een nieuw toestel overweeg.
Ik vind dit zeer vreemd en erg klantonvriendelijk. Lees meer
Op woensdag 16 september 2015 is bij mij thuis een internetaansluiting aangebracht. De installateur heeft mijn laptop en mijn mobiele telefoon hierop aangesloten. Ik was zeer blij met mijn internetaansluiting.
Echter, nadat de installateur vertrokken was, merkte ik dat mijn vaste... Lees meer
Zojuist onderstaande klacht ingediend via het forum van Vodafone. Ik werd doorverwezen naar de klantenservice omdat de medewerker geen inzage in mijn gegevens heeft?
—--------------------------------------
Hallo, ik schrik me zojuist een ongeluk. Ik heb ergens vannacht een sms waarin werd aangegeven... Lees meer
De afgelopen jaren ben ik een tevreden klant geweest bij Vodafone. Ik heb een goed abbonnoment, wat past bij mijn verbruik. In de maand juli moest ik plots het dubbele betalen ivm te veel data gebruik. Ik baalde vooral van... Lees meer