Nog niets ontvangen
Klacht van Gerrie Vellinga-Arendsen op 16 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
De cadeaubon ongeveer 3tot 4weken geactiveerd maar nog niets ontvangen. Lees meer
Bij Samsung zijn 57 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.4/10. Dien een klacht in over Samsung.
Samsung is een van de grootste elektronica leveranciers ter wereld. Wellicht heeft u een TV, mobiel, telefoon, camera, printer of laptop van dit merk in... Lees meer >
Samsung is een bedrijf actief in de categorie Electronica Merken. Op Klacht.nl zijn in totaal 6340 klachten gemeld over Samsung. Hiervan zijn er 848 opgelost (13%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Samsung delen.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over: samsung, promotie, galaxy, klacht, klantenservice. Op basis van de 6340 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Samsung is 13%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Samsung:
1. Neem eerst contact op met Samsung — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Elektronische producten moeten voldoen aan de verwachte levensduur. Een telefoon van €800 mag niet na 1 jaar kapotgaan — u heeft dan recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie. Dit valt onder de wettelijke garantie (conformiteitseis).
Twitter/X: @Samsung_NL
U kunt een klacht over Samsung indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Samsung.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.340 klachten over Samsung ingediend, waarvan 55 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Electronica Merken.
Van de klachten over Samsung wordt 14% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 876 van de 6.340 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Samsung gaan over Beschadigd product of pakket van Samsung, Klantenservice problemen met Samsung, Retour en terugbetaling problemen met Samsung. Bekijk alle Samsung klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Samsung via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Samsung actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Samsung niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Gerrie Vellinga-Arendsen op 16 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
De cadeaubon ongeveer 3tot 4weken geactiveerd maar nog niets ontvangen. Lees meer
Klacht van Schroem op 16 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
In januari kleding besteld . Betaald en daarna niets meer vernomen . Site is nog steeds in de lucht Lees meer
Klacht van mii_irina op 16 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik heb een nieuwe samsung s5 en hij heeft ruim 200 mb verbruikt voor apps verwijderen. Ik heb een nieuwe telefoon dus hoef geen apps te verwijeren. Facebook deed de hele tijd raar dus ik heb deze 2x verwijderd en... Lees meer
Klacht van DewyNoa op 16 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Heb op 15maart een galajurk besteld en heb op 23 april mijn gala maar nog geen jurk!! Help Lees meer
Klacht van jaccoansmink op 15 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik heb gisteren een update gedaan van mijn Samsung Galaxy SIII 4G, Sindsdien kan ik de email niet meer inzien. Hoe kan ik dit oplossen? Lees meer
Klacht van WAGIJO op 15 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
beste meneer en mevrouw mijn abonnement van hollands nieuwe begint op 13-11-2014 en ik moet nog 2 keren in de maand steeds extra opladen,ondanks ik niet eens bel of buiten internetten...thuis gebruikt ik mijn wifi en op de maandag bij... Lees meer
Klacht van whoen op 15 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
enkele weken geleden is mijn toestel geupdated. Sindsdien kan ik de berichten niet meer inzien. Hoe kan ik dit oplossen? Lees meer
Klacht van pieta46 op 15 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Ik heb gevraagd bij de bestelling dat er in termijnen betaald zou kunnen worden,maar hebben vandaag een totaal rekening gekregen dat ik het bedrag in 1 keer betaald zou moeten worden. bedrag totaal 101,69 Lees meer
Klacht van hullu op 15 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
10 boekjes gekregen die aan anderen geadresseerd zijn. Lees meer
Klacht van hullu op 15 april 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken
10 boekjes gekregen die aan anderen geadresseerd zijn. Lees meer