Klacht: de zaak Radio-Navigatie uit Hoorn komt hun verplichtingen niet na

Frank van Bekkum op 23 september 2021 over Radio-Navigatie.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status In behandeling
Datum 23 september 2021

Een klant van Radio-Navigatie.nl uit Hoorn meldt dat het bedrijf zijn verplichtingen niet nakomt. De geleverde producten zijn incompleet en beloften om ontbrekende items na te sturen worden niet nagekomen. De klant verzoekt om een terugbetaling.

Mijn Klacht:

De zaak Radio-Navigatie uit Hoorn komt hun verplichtingen niet na. Wat ze opsturen is incompleet, ze beloeven dingen na te sturen maar doen dat herhaaldelijk niet.
Ik wil mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Product was incompleet - en een deel van de levering ontbrak.
Meerdere keren iemand gesproken die belooft het te sturen maar ik heb nooit iets ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Radio-Navigatie.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Frank van Bekkum
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)