Klacht: Parasol

andremie8940 op 18 juni 2021 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 18 juni 2021

Een klant van Bol.com heeft aangegeven dat de levering van zijn pakket, een parasol, al drie dagen vertraging heeft opgelopen. Ondanks de belofte van bezorging op woensdag tussen 13:30 en 14:30 uur, is het pakket op vrijdag nog steeds niet aangekomen. De klant uit ook zijn onvrede over de betrouwbaarheid van de bezorgdienst, die eerder ook al problemen heeft veroorzaakt met een andere levering.

Mijn Klacht:

Nu al de derde dag dat ik mijn pakket zou krijgen, we b,ijven thuis maar ze komen niet, bol.com ging mijn pakket bezorgen , woensdag tussen 1,30u en 2,30u, we zijn nu vrijdag en nog niets,
Volgens dat ik lees zou Adobe het leveren, en het is onbetrouwbaar, nog mijn kerstbomen van verleden jaar niet ontvangen,

Gewenste Oplossing:

Als ze onmiddellijk leveren, dus nu

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door andremie8940
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM