Klacht: Verkoopaccount geblokkeerd

Beautysupplies.nl op 07 september 2020 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 7 september 2020

Een verkoper heeft te maken met een geblokkeerd verkoopaccount op Bol.com, ondanks het succesvol leveren van meer dan 100 producten aan tevreden klanten. Na twee maanden van communicatie met verschillende afdelingen van Bol.com, kreeg de verkoper te horen dat verdere verzoeken om het account te heropenen niet in behandeling worden genomen.

Mijn Klacht:

Goedemiddag Klacht.nl,

Onlangs hebben wij het bericht gekregen dat de producten van Beatysupplies.nl niet meer verkocht mogen worden op Bol.com. Dat is jammer omdat binnen een aantal maanden er al meer dan 100 producten zijn geleverd aan tevreden klanten zonder vertragingen of klachten.

Na 2 maanden heen en weer mailen en bellen met diverse afdelingen en medewerkers kreeg ik tot slot het volgende te horen: Wij zullen hier niet verder inhoudelijk op in gaan en nieuwe verzoeken om het verkoopaccount te heropenen worden niet in behandeling genomen.

De situatie: Na de registratie bij Bol.com verliep alles vlekkeloos en hebben wij ook het assortiment uitgebreid. Wat later opviel was dat de eerste betaling niet op de BUNQ bankrekening stond van Beautysupplies.nl. Toen ik dit controleerde viel mij op dat er een ander BUNQ bankrekening gekoppeld is. Toen ik dit liet weten aan Bol.com kreeg ik meer een verwijt van waarom ik dit had gedaan en ze sloten mijn winkel direct.

Ik vond dit apart en ging er dus achter aan, want ik wilde wel dat de volgende betaling wel op het juiste bankrekening werd gedaan. Toen ik dat traject instapte had ik niet gedacht dat het zo lang zou duren en hoe vaak ik dezelfde situatie opnieuw moest uitleggen. Binnen dat traject werd mijn winkel weer geopend en gesloten, maar mijn bankrekening werd niet gewijzigd. Toen de nieuwe betaaldatum weer in zicht kwam was ik bang dat het niet werd opgepakt, want dat werd ook niet gedaan. Gelukkig kreeg ik toen Berdies van Bol.com aan de lijn en zij begreep mij direct. Ook gaf zij aan dat niet alle mailtjes gekoppeld waren aan de case. Uiteindelijk had zij binnen 2 uur geregeld dat het bankrekening nu wel klopte.

Nu zou je denken dat het ein-de-lijk opgelost is en dat ik de klanten weer kan helpen, maar helaas ben ik dan iets te optimistisch. Nadat ik 3x het verzoek had ingediend om weer open te gaan onderstaand de reactie:


Beste Beautysupplies.nl,

Het verkoopaccount blijft gesloten. Wij hebben er geen vertrouwen in dat je er in de toekomst alles aan zal doen om aan onze richtlijnen [https://partnerplatform.bol.com/verkopen/tips-voor-je-winkel/merk-en-eigendomsrechten], gebruikersvoorwaarden en geldende wet- en regelgeving te voldoen. Wij zullen hier niet verder inhoudelijk op in gaan en nieuwe verzoeken om het verkoopaccount te heropenen worden niet in behandeling genomen.

Met vriendelijke groet,

Namens Partner Prestatie Management

Uiteindelijk gaat dit om een misverstand, maar ik vind het lastig dat er op deze manier gehandeld wordt. Via de mail communiceren heeft niet gewerkt en daarom de reden dat ik het via deze manier doe.

Bol.com, Klacht.nl,

Ik kijk graag uit naar een win win situatie.

Met vriendelijke groet,
Darren Arendse
Beautysupplies.nl

Gewenste Oplossing:

Het lastige in deze situatie is dat ik constant met meerdere mensen in contact ben geweest van verschillende afdelingen. Er keek dus telkens iemand anders naar deze case waardoor het onduidelijk kan zijn. Makkelijker is dan om de winkel te sluiten en verder te gaan met andere cases.

Persoonlijk vind ik dat niet rechtvaardig en hoop dat ik in de toekomst mijn verkoop kan doorzetten. Daarnaast wilde in ook een ander bedrijf registreren (uisketchbook.com) en dat is nu niet mogelijk omdat hetzelfde BTW nummer gekoppeld is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Beautysupplies.nl
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM