Klacht: Geen geld terug gekregen

Sh1997 op 18 juli 2020 over Vinted.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vinted.nl
Status Open
Datum 18 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Pas een jas verkocht, al een oude die veel gedragwn was maar iemand wildde hem graag hebben, nu bleek er een gaatje in te zitten en wat, slijtage he die ik niet gezien had, de koper was in, zijn recht de jas terug te sturen, hij had daar 5 dagen voor om de track and trace te leveren, anders zou ik alsnog mijn geld krijgen.
Vervolgens geen track and trace gehad en geen jas….. En de koper is gewoon terug betaald, en zit nu zonder geld en zonder jas… Van vinted krijg ik geen reactie en vind dit erg ombeschoft!!

Gewenste Oplossing:

Wil mijn geld waar ik recht op heb! De koper heeft hem njet terug gestuurd binnen 5 dagen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vinted.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vinted.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sh1997
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten