Klacht: geld terug

[email protected] op 22 juni 2020 over Tui in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tui
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 22 juni 2020

Een klant heeft een ticket naar Orlando geboekt, maar door de sluiting van de grens vroeg hij om restitutie. Hoewel hem op 12 maart werd beloofd dat het bedrag van 929 euro binnen zeven dagen zou worden terugbetaald, ontving hij op 9 juni slechts 24 euro.

Mijn Klacht:

wij boekten een ticket naar orlando maar voordat we vlogen ging de grens daar dicht. ik vroeg om restitutie en kreeg een email op 12 mart dat het bedrag binnen 7 dagen zouworden terugbetaald (929 euro). op 9 juni heb ik 24 euro terugbetaald gekregen.

Gewenste Oplossing:

dat ik snel hoordedat ik het geld terug zou krijgen. is echter nu meer dan 3 maanden later niet gebeurd en ik heb er niets meer over gehoord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tui

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tui nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM