Klacht: Had een Guess dames tas gekocht in officiële Guess winkel Kuala Lumpur..Nog geen jaar is het goudkleurig Guess embleem en knopje verkleud.

Guess tas op 28 mei 2019 over Guess in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Guess
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 28 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij gaan van uit dat met kwaliteit merk Guess gaat de tas lang mee. Maar nog geen jaar is het goudkleurig Guess embleem en knopjes verkleurd.

Gewenste Oplossing:

Als Guess hier wat aan doet of de tas omruilen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guess

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Mijn vrouw is dol op de merk GUESS, ze had jarenlang plezier gehad van het kleine zwarte tasje ,vorig jaar waren wij in Kuala Lumpur zag in een GUESS winkel mooie rosé tasje ze mocht van mij een grotere bijpassend gebloemd tas bij kopen omdat wij 45jaar getrouwd zijn ,nu is de vele knopjes van het tasje al verkleurd binnen 1jaar. Ik vind wel een “dure grap”voor een bekend merk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guess nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM