Mijn Klacht:
30 april 2019 heb ik €10.000,- contant op mijn rekening bij ABNAMRO gestort.
Zover ik weet mag je 6x per jaar (maximaal €10.000, per keer) kosteloos storten.
Dus dit heb ik 30 april gedaan.
Wat schetst mijn verbazing, 20 mei wordt er opeens €50,- van mijn rekening afgeschreven door ABNAMRO, dit zijn de kosten van de storting.
Vervolgens heb ik direct tefefonisch contact opgenomen met de klantenservice de dame aan de telefoon wist voor 100% zeker dat ik over de nieuwe tarieven per brief ben geïnformeerd?
Ik weet voor 100% zeker dat dit NIET het geval is, ik heb hierover absoluut Geen informatie ontvangen.
Ik heb bij de dame van de klantenservice hierover direct een klacht ingediend, zij vertelde mij dat ik waarschijnlijk Geen reactie op de klacht zou krijgen?
Gewenste Oplossing:
Als ik de betaalde kosten van €50,- terug krijg.
Ik wist absoluut Niets van deze tariefswijziging af.
ABNAMRO had deze tariefswijziging ook kunnen tonen op het scherm van de geldautomaat dan had ik de storting nog af kunnen breken.
Nu ben ik gedupeerd voor €50,-


