Klacht: Extra betalen voor huurauto

Wimitiba op 14 mei 2019 over Tui in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tui
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 14 mei 2019

Een klant van Tui ervaart onvrede over extra kosten voor een huurauto bij aankomst in Orlando, ondanks dat hij al had betaald voor een upgrade. Hij werd gedwongen om €213 bij te betalen voor een grotere auto, met de optie om een kleinere auto te krijgen als hij niet betaalde. Daarnaast ondervindt hij problemen bij het indienen van een klacht via de Tui-website.

Mijn Klacht:

Hallo, ik boek een fly drive bij Tui met huurauto.
Ik betaal inclusief upgrade huurauto voor de reis.
Aangekomen in Orlando moet ik €213 euro betalen voor een grotere auto uit deze klasse.
Huh, weer een verrassing.
Ik heb hiervoor al betaald.
Geen discussie, betalen anders krijg je een auto uit de lagere klasse, fijn met met lengte van 2.00 meter. Klacht indienen via site Tui, niet te doen.
En nu????

Grt Wilco

Gewenste Oplossing:

Restitutie van bedrag

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tui

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tui nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM