Mijn Klacht:
Op 27-11 heb ik 2 producten (apple airpods) besteld en betaald.
Geen levering op 29-12. Ik heb gebeld. Medewerkster geeft aan dat het te druk is en geen idee wanneer geleverd wordt. Door de mediamarkt acties Black Friday en Cyber Monday is het een chaos bij ons, zegt ze.
Notabene: ik betaal volle prijs, niet meegedaan aan actie juist om die reden en ben de dupe van de actie! Slecht voorbereid Mediamarkt!
Ik heb 1 stuk geannuleerd omdat het een sintcadeau is die ik het weekeinde nodig heb.
Op 3-12 weer gebeld om de levering van het 2e product. Blijkbaar is product helemaal niet op voorraad. Hiervan ben ik niet op de hoogte gebracht.
In het telefoongesprek wordt aangegeven dat ik kan annuleren, vervolgens zeg ik (boos) dan doet u dat maar en direct zegt ik ‘wacht even’ (omdat ik niet wil annuleren), maar ik sta al in de wacht. Mevrouw geeft aan dat ze bericht naar afdeling heeft gestuurd om te annuleren. Ik geef aan, dat ik het product gewoon wil ontvangen en maar weer moet wachten. Medewerkster geeft aan dat dat niet meer kan. Ik moet maar opnieuw bestellen als ik het product nog wil. Maar mijn geld staat op de rekening van Mediamarkt!
Dus: Mediamarkt kan niet leveren, maar kan wel binnen een halve minuut annuleren!!!
Er zijn geen producten geleverd, er staat €298 op de rekening van Mediamarkt. Ik heb geen enkele berichtgeving gehad, ik blijf zelf bellen om te vragen naar levering. Dit gaat toch nergens over!!!
Zeer teleurgesteld!!!! Waardeloos!!
Gewenste Oplossing:
Levering van product zoals besteld!

