Klacht: hotel neemt onwettelijk 12 euro van mijn krediet kaart

estrelasolar op 15 november 2018 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 15 november 2018

Een stel senioren heeft een klacht ingediend tegen hotel Colors Rooms in Valencia, Spanje, na een onplezierige ervaring bij hun aankomst. Na een opmerking over de kleine kamer werd het paar door de eigenaar de deur gewezen, waardoor ze met hun bagage op straat kwamen te staan. De klagers stellen dat de annulering onterecht was en dat het hotel verantwoordelijk is voor de kosten van een nieuwe accommodatie.

Mijn Klacht:

Mijn partner en ik hadden op 6 november een reservering via Booking.com in hotel colors rooms calle San Roman in Valencia,Spanje. we zijn een paar senioren 65 jaar, we zijn daar aangekomen om te blijven. We gingen naar de kamers op het eerste verdieping en ik zei het is een kleine kamer, gewoon een mening en direct de eigenaar zei dat ik hem gekwetst heb , hij wilt ons niet meer in zijn hotel en hij gooit ons naar buiten met onze grote bagage. We waren een paar uur op straat met grote koffers. Hij heeft ons morele en materiële schade gegeven. Volgens een mail van Viviana L. en de regels van booking is de annulatie sowieso gratis voor de klant gezien dat het hotel het zelf gedaan heeft maar ook dat de eigenaar de eventuele bijkomende kosten van de nieuwe accommodatie moet betalen. Maar nu zie ik dat de eigenaar van mijn creditkaart op een onwettelijke manier 12 euro heeft afgenomen. Het is een diefstal, machtsmisbruik, misbruik van vertrouwen . Wij zijn de slachtoffers en we hebben recht op een vergoeding voor de extra kosten in de nieuwe accommodatie en ook vergoeding voor morele schade …
Ik heb de info over mijn krediet kaart in vertrouwen aan Booking gegeven daarom vind ik dat ze medeplichtig is deze diefstal. Ik heb gebeld naar Booking en Andrej en Sharon zeiden dat ze iets zouden doen maar niets meer van gehoord. Booking antwoord geen mails, het lijkt een klantendienst van computers, robots…De manager, verantwoordelijke zijn afwezig of verbergen zich.
Ik denk dat Booking.com Nederlands is, de Belgen kunnen klacht indienen bij European consument centre www.eccbelgie.be , de nederlanders bij a consument organisatie of Booking.com uitnodigen of dagvaarden bij de vrederechter.
De afwezige ,onbekwame klantendienst van Booking is onaanvaardbaar en schandalig .

actualisering op 22november :Ik heb sinds 7 november 50 mails naar Booking gestuurd en geen antwoord op de inhoud gekregen.IK moet concluderen dat de gegevens van de kredietkaarten van de klanten niet veilig zijn bij Booking.In geval van misbruik, onterecht afhalen van bedragen,Booking laat de klant in de kou en laat toe dat de klant bedrogen wordt en materiële en morele schade lijdt.
Intussen heb ik mijn kredietkaart laten blokkeren.
28 november:Intussen heb ik 11 nachten geannuleerd en vanaf nu gebruik ik een pre-paid kaart voor de reservaties die ik nog heb.
7 december:Ik had een klacht ingediend bij de https:www.mijnkaart.beindexnl_BE56312670000Betwistingen.htm en heb een antwoord gekregen. – Onder voorbehoud van het resultaat van ons verder onderzoek crediteren wij uw Visa-rekening voor het bedrag van 12,00 EUR. U zult deze correctie terugvinden op uw volgende uitgavenstaat.-
iedereen die vind dat geld van zijn kaart onrechtmatig genomen is kan ook klacht bij worldline indienen.
10 december: ik heb 12 euro op mijn krediet kaart van Worldline gekregen.De kredietkaart bedrijf lijkt wel goed te functioneren.

Gewenste Oplossing:

Ik wil de terugstorting van de gestolen 12 euro en vraag 20 euro morele schade vergoeding

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM