Klacht: Weigeren al meer dan een jaar bedrijfrekeningen op te zeggen

Wesleyspits op 10 maart 2018 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Vanuit ABN AMRO Webcare hebben we de klacht op 10 maart in behandeling genomen en gezorgd dat er vanuit onze Zakelijke afdeling telefonisch contact met de klant werd opgenomen. In dit telefoongesprek is één en ander toegelicht en is een...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 10 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al meer dan een jaar probeer ik 2 bedrijfsrekeningen op te zeggen. Echter kan dit alleen digitaal en met uitschrijvingspapieren van de kvk welke niet van toepassing zijn. (Bedrijf blijft bestaan)

Inmiddels blijft abn wel elke maand afschrijven… en na alle storingen ook voor mijn 3 andere bedrijven en prive rekeningen ben ik er nu helemaal klaar mee.

In persoon op kantoor opzeggen kan niet. Klantvriendelijkheid is heel ver te zoeken bij ABN

Gewenste Oplossing:

Rekeningen moeten opgezegd worden en er moet opgehouden worden met kosten afschrijven voor een rekening die niet gebruikt word.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Goedemiddag Wesley, Ik ben blij dat je je klacht hier kenbaar maakt, zodat we je kunnen helpen. Het is natuurlijk niet de bedoeling dat je een jaar lang onnodig een rekening hebt lopen en hier kosten voor betaalt. Ik heb direct voor je geschakeld met onze zakelijke afdeling en gevraagd om contact met je op te nemen. Van mijn collega heb ik net begrepen dat hij je gebeld heeft en het probleem nu opgelost wordt. Klopt dit? Ik hoor het graag van je. Met vriendelijke groet, Layla ABN AMRO Webcare

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Goedemiddag, Inmiddels inderdaad contact gehad en het kan geregeld worden. De opzeggingsmail is inmiddels binnen en zoals mijnerzijds verwacht en vanuit ABN genoemd in de mail kunnen we nu de volgende fase in gaan: de discussie m.b.t het min saldo wat is ontstaan omdat ik niet op kon zeggen en ABN wel kosten doorbelast voor de rekening. Leuk detail: ABN wist me te vertellen dat volgens hun systeem in juni 2017 inderdaad contact is geweest en hun niet konden opzeggen. Ik blijf momenteel nog huiverig en kritisch tot alles is afgerond.

Bericht van

8 jaren geleden - Goedemiddag Wesley, Fijn dat je de e-mail binnen hebt. Een zakelijke rekening mag altijd opgeheven worden, ook als je bedrijf gewoon blijft bestaan. Mijn collega heeft zojuist nog een tweede keer telefonisch contact met je gehad om zaken verder te verduidelijken. Wij hopen dat alles nu duidelijk is en je zorgen weg zijn! Mochten we nog iets voor je kunnen doen, laat het vooral weten. Met vriendelijke groet, Layla ABN AMRO Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 03 april 2018 om 09:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vanuit ABN AMRO Webcare hebben we de klacht op 10 maart in behandeling genomen en gezorgd dat er vanuit onze Zakelijke afdeling telefonisch contact met de klant werd opgenomen. In dit telefoongesprek is één en ander toegelicht en is een ophefformulier per e-mail toegestuurd.

Mocht de klant hierover toch nog vragen hebben, dan kan er telefonisch contact worden opgenomen met onze zakelijke afdeling via 088 - 226 26 26 of via Whatsapp op 06 - 511 500 26.

De Zakelijke afdeling is op werkdagen bereikbaar van 08.00 - 21.00 uur en op zaterdag van 09.00 - 17.30 uur.

Wesleyspits

Heeft op 08 april 2018 om 11:05 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Formulieren enkele weken geleden ingevuld en opgestuurd. Tot op heden nog steeds niks gebeurt, inmiddels wederom een nieuwe afschrijving voor kosten van de rekening.

Ik ben het geklungel van ABN AMRO momenteel helemaal zat. Volgende week ga ik gesprekken voeren om zowel prive als met mijn bedrijven over te stappen naar een andere bank.

Bericht van

8 jaren geleden - Goedemiddag Wesley, Het spijt mij te moeten lezen dat de rekeningen nog steeds niet zijn opgeheven, sorry voor dit ongemak! Als het goed is heeft een collega van onze zakelijke afdeling hier gistermiddag contact met je over gehad. Zij zal er alsnog zorg voor dragen dat de rekeningen worden beëindigd en de kosten aan je vergoed worden. Ik ga ervan uit dat dit nu (eindelijk) goed geregeld wordt. Mocht dat onverhoopt niet het geval zijn, dan wil ik je vragen ons nogmaals een bericht te sturen. Met vriendelijke groet, Rob ABN AMRO Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM