Klacht: levering niet compleet, geld niet terug willen storten

chris4 op 27 februari 2018 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 27 februari 2018

Een klant heeft op 28 januari een laptop en een externe harde schijf gekocht bij MediaMarkt. Terwijl de externe harde schijf is geleverd, is de laptop nog steeds niet ontvangen op 27 februari, en het bedrijf weigert het geld terug te storten.

Mijn Klacht:

ik koop 28 januari een laptop met externe harde schijf, externe harde schijf geleverd, maar laptop nog steeds niet (27 febr.) Maar ze willen het geld niet terug storten

Gewenste Oplossing:

harde schijf terug, annuleren aankoop laptop, en DIRECT geld terug.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM