Klacht: Geen annuleringskosten maar wel betalen

lbeulenkamp op 24 februari 2018 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 24 februari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een hotel in Londen geboekt waarbij ik in mijn bevestigingsmail een uiterlijke datum om kosteloos te annuleren heb kregen. Na het aanpassen van mijn boeking heb ik geen nieuwe e-mail gekregen met informatie over de uiterlijke datum om te annuleren. In mijn oorspronkelijke bevestigingsmail van de boeking staat dat ik kosteloos kan annuleren tot 24 Februari 23:59. Nu heb ik de nacht van 23 op 24 februari rond 1:00 geannuleerd, maar is er tot mijn verbazing 40 pond aannannuleringskosten gerekend. Dit is niet goed door gecommuniceerd en ik vind het onterecht dat ik daar de dupe van ben.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik niet de annuleringskosten hoef te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM