Mijn Klacht:
op 04-01-2018 een bestelling geplaatst. Na 2 niet nagekomen bezorgafspraken deze bestelling telefonisch willen annuleren. Dit was echter niet mogelijk zolang zij niet wisten waar het pakket zich bevond. Zij wilde eerst onderzoek doen, en weigerde mijn wettelijke recht op afzien van een aankoop na het niet nakomen van vooraf afgesproken levervoorwaarden. Er kwamen beloftes en nieuwe afspraken maar ook deze werden niet nagekomen. Uiteindelijk heb ik op zaterdag 13-01-2018 schriftelijk aangedrongen op mijn wettelijke recht tot afzien van een aankoop nadat inmiddels 4 bezorgafspraken niet nagekomen waren. Op maandag 15-01 kreeg ik per mail de bevestiging dat dit proces in gang gezet was en was doorgezet naar de afdeling financieel. Echter op woensdag 17-01 kreeg ik weer een bevestiging dat dit proces in gang gezet was, en op vrijdag 19-01 wederom. Steeds door weer een andere klantenservice medewerker. en steeds weer zou dit proces 3 werkdagen duren. De eerste bevestiging is inmiddels 6 werkdagen geleden en tot op heden is het bedrag niet terug gestort op mijn rekening. Tevens had ik een tegemoetkoming/schadevergoeding geeist voor de 4 dagdelen die ik voor niets op het pakket heb gewacht. Hiervoor vonden zij een beschamende 20 euro eigenlijk wel ruim voldoende.
Gewenste Oplossing:
Ik heb inmiddels meermaals via mail aan bol.com aangegeven dat wat ik eis. Hier word steeds niet aan voldaan en word het steeds opnieuw door een nieuwe klantenservice medewerker in behandeling genomen. Zij bieden allemaal hun excuses aan maar verder gebeurd er niets. Er is geen acceptabele tegemoetkoming gekomen en nog steeds heb ik mijn geld niet.
De enige oplossing waarmee ik "tevreden" ben, nouja acceptabel is, is als zij een spoedbetaling doen zodat ik vandaag nog, mijn geld op mijn rekening heb staan! Het gehele bedrag van 699 euro. Een fatsoenlijke tegemoetkoming zijn ze helaas niet toe in staat wat beschamend is! Dus ik ben alleen nog tevreden als het oorspronkelijke bedrag word overgemaakt.


