Klacht: Geen service

Moniquejanssen1974 op 30 juni 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 30 juni 2017

Een klant van MediaMarkt ervaart ernstige problemen met de service van de winkel. Afspraken worden niet nagekomen, klachten blijven onbeantwoord en de klantenservice biedt geen hulp. De klant heeft al zes dagen gewacht op een schermvervanging van zijn telefoon, maar ontvangt geen updates of communicatie.

Mijn Klacht:

Afspraken worden niet nagekomen er wordt niet gereageerd op klachten en klantenservice kan mij niet helpen. Scherm van telefoon vervangen binnen een uur echt niet. Ben al 6 dagen verder en hoor niks en wordt ook niet gebeld. Echt te triest voor woorden.
Klantenservice is er alleen om klanten te vertellen dat ze de afdeling ook niet kunnen bereiken. Escaleren kunnen/durven ze niet.

Service verlen gebeurt standaard niet bij de vestiging waar ik mijn telefoon heb achter gelaten.

Gewenste Oplossing:

Als mediamarkt mij belt wat de stand van zaken is en waarom afspraken niet nagekomen zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM