Klacht: Kapote tv

XxflirtyflamexX op 07 maart 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 7 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 maanden geleden tv gekocht bij mediamarkt webshop na dat ik deze thuis had ontvangen zag ik ook al geen bescherming folie meer op de tv zelf kort daarna begint mijn tv te bromme en nu valt continu het geluid van mijn nieuwe tv uit heb al meerdere malen contact gezocht met mediamarkt Maar ze geven er vrijwel Geen gehoor aan ze sturen mij continu naar Philips en Philips stuurt mij naar mediamarkt ben het heen en weer gestuur een beetje zat

Gewenste Oplossing:

Tv terug nemen en mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM