Mijn Klacht:
Voor mijn senioren moeder een nieuwe wasmachine + anti trilmat + extra @ home service (thuis bezorging, aansluiting en meenemen oude machine) besteld online bij de Media Markt en deze zouden thuis bezorgd worden.
Wij konden bij het bestellen geen tijdstippen of dagen aanvinken van de bezorging noch ingeven wanneer wij thuis zouden zijn.
Na veel uitzoek werk er achter gekomen hoe het moest en het beperkte zich tot 3 /4 dagen op vooruit langer dan dat gaat niet. -__- Daarnaast heb je een tijdspanne van 12uur!! geweldig!
Er stat slecht dat de bezorging op een bepaalde dag zal gebeuren,verder geen tijden.
Dagje vrij genomen.
Wij hadden de oude wasmachine losgemaakt en op de heren gewacht. Toen de heren van de bezorging er waren hebben zijn de wasmachine niet in de keuken aangesloten maar in de woonkamer gelaten omdat de oude machine niet bij de deur stond om meegenomen te worden. Mijn moeder woont op 1 hoog in een appt complex, zij kan in geen mogelijkheid een wasmachine te tillen naar de voordeur. Vandaar dat wij deze service hebben gekocht!
De extra @ home service is voor een volledige service, bezorging aansluiting en meenemen van de oude machine.
De heren hebben de oude machine niet meegenomen die dag, de nieuwe stond nog in de woonkamer, mijn moeder moest tekenen want zij moesten door en ze moest maar bellen met de media markt dan konden zij nogmaals kosteloos iemand sturen.
Wij moesten maar de alg. voorwaarden lezen waarin stond aangegeven dat de machine bij de deur geplaatst moest worden. Zucht!!
Ik nogmaals aan de telefoon gehangen voor een afspraak, daar wordt dood leuk verteld dat als de bezorgers al zijn geweest dat zij niet meer kunnen doen voor ons!
De afleverbrief was al getekend en zij konden niet nogmaals iemand sturen de bezorging is in principe al KLAAR!
Maar het was nog niet klaar! Dat is wat ik de “persoon” aan de andere kant van de lijn probeer duidelijk te maken. Na veel getouwtrek kwam er uiteindelijk uit: Wij moeten maar naar een dichtstbijzijnde vestiging gaan en daar nogmaals een betaling doen van 15€ voor de service (die nooit uitgevoerd is geweest!) zodat de machine zou worden aangesloten en dat de oude machine werd meegenomen. De medewerker gaf ook aan dat hij de restitutie van €15 in gang zetten zou zetten (de betaling van de service die wij online hadden gekocht) en het zou terug gestort worden op onze rekening.
Het enige wat wij nu het beste konden doen is naar een Media Markt- winkel gaan nogmaals deze kosten betalen en inplannen.
Naar de Media Markt Amsterdam Centrum geweest, nieuwe aankoop van de service gedaan en deze hebben wij ingepland voor de volgende dag. (weer een dagje vrij nemen!) Nu heb ik ervoor gezorgd dat mijn man de machine voor de deur had gezet en de heren van de media markt kwamen deze ophalen en hebben slechts de 2 kabels van de nieuwe machine aangesloten.
Een aantal dagen later een mailtje van de media markt ontvangen, de kosten van de extra @ home service zou niet gerestitueerd worden. Mooi zo! €30 betaald aan Media Markt om mijn oude machine mee te nemen en uiteindelijk zelf alles gedaan!
Als ik dit wist hadden wij nooit die extra betaling gedaan want dan kon ik mijn man en schoonbroer in het weekend de machine naar de stortplaats laten brengen of de kringloop! Van dat geld is de brandstof ruimschoots gedekt!
Het is afzetterij want zowel de medewerkers aan de telefoon als de medewerkers in het veld weten niet hoe en wat, zij zeggen maar wat en zo gebeuren er fouten!
Wat voor mij moeilijk te bevatten is het volgende:
je betaald €15 om een machine bezorgt te hebben en aangesloten te worden in jouw woning, daarnaast is het ook fijn dat zij de oude meenemen. Maar dit gebeurt niet, er worden zaken beloofd die uiteindelijk niet worden gerealiseerd.
2. Eigenlijk hebben wij 30€ betaald om onze oude machine te laten ophalen! Dit is afzetterij en de bezorgers moesten slechts onze oude machine naar hun busje tillen voor €30!!! zo is het ook makkelijk verdiend!
Gewenste Oplossing:
Ik wens een terugbetaling van de kosten die ik gedaan heb voor deze service. Deze is uiteindelijk niet naar behoren geleverd, slechte informatie.

