Klacht: Bestelling al 4 weken onderweg

tessje op 02 februari 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 2 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 10-1 heb ik een Samsung Galaxy A3 2016 gekocht. We zijn al meer dan 4 weken verder en ik heb nog niks gekregen, ik heb al wel betaald en een bevestiging gehad. 2 weken nadat ik mijn bestelling had geplaatst, kwam de sim kaart binnen en het bericht dat mijn mobiel niet op voorraad is, ik zou binnen 5 dagen bericht van media markt krijgen of mijn mobiel er is. Hier moet ik nog bericht over krijgen. Ik heb al vele malen gebeld naar de klantenservice, hang dan een half uur aan de lijn en niemand die dan opneemt. Ik vind dat ik echt niet klantgericht behandeld word!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer mijn mobiel zo spoedig mogelijk binnen komt.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM