Klacht: Wasmachine wordt niet gerepareerd

Deniseklomp op 11 januari 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 11 januari 2017

Een klant heeft in september een nieuwe wasmachine van Zanussi gekocht bij MediaMarkt, maar na enkele maanden lekt de machine water uit het deurtje. Na twee bezoeken van een monteur van Electrolux, die de machine onder garantie heeft gerepareerd, blijft het probleem bestaan. De monteur concludeert dat de lekkage door eigen toedoen zou zijn veroorzaakt, wat de klant ontkent.

Mijn Klacht:

In september jl een nieuwe wasmachine van Zanussi gekocht bij mediamarkt. Op 15 december jl kwam er aan het eind van een wasprogramma plotseling water bij het deurtje uit stromen. Naar aanleiding hiervan mediamarkt gebeld. Zij verwezen ons door naar electrolux. Vanuit daar werd er een monteur gestuurd. Hij heeft de wasmachine weer in orde gemaakt (manchet en de ijzeren veer) weer geplaatst. Dit viel binnen de garantie. Bij de eerstvolgende was lekte er nog steeds water uit het deurtje. Nogmaals electrolux gebeld, wederom kwam de monteur. Ditmaal vertelde hij na 2 minuten kijken dat hij er niks aan ging doen omdat het door eigen toedoen zou komen! Er zou volgens hem een kledingstuk tussen de deur hebben gezeten. Dit is absoluut niet het geval geweest. Dit zou ik dan hebben gezien en kan de deur überhaupt sluiten met een kledingstuk ertussen? Meerdere malen gebeld met zowel mediamarkt als electrlux. Er werd steeds beloofd dat we teruggebeld zouden worden en binnen 24 uur reactie. Dit was niet het geval. We hebben zelf continu er achteraan moeten bellen. We zijn steeds netjes en rustig geweest maar werden afgewimpeld vandaag (bijna een maand later zonder wasmachine die we 3 maanden geleden nieuw gekocht hebben) met een mail dat dit door eigen toedoen komt en de reparatiekosten voor eigen rekening komt.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mediamarkt de reparatiekosten voor rekening neemt of de wasmachine terugneemt en wij het geld terug krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM