Klacht: prijsbelofte

robinverdonk op 02 januari 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 2 januari 2017

Een klant heeft op tweede kerstdag een televisie gekocht bij MediaMarkt voor 729 euro, maar constateert op 2 januari dat de prijs is verlaagd naar 685 euro. De klant is van mening dat MediaMarkt de prijsbelofte niet nakomt, vooral omdat de regels per 1 januari zijn veranderd.

Mijn Klacht:

ik heb een tv gekocht bij media markt op 2de kerstdag

nu 2 jan is de tv goedkoper geen 729 maar 685 euro

ik terug naar media markt is de regel per 1 jan veranderd wat ik vind is dat ze dit niet kunnen maken en dus de prijsbelofte niet na komen!!!

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als ik het verschil terug zou krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM