Klacht: TV reparatie

frankvankeken op 10 oktober 2016 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 10 oktober 2016

Een klant heeft zijn Panasonic TV, aangeschaft op 20 augustus 2016 voor € 900, ter reparatie aangeboden. Na meerdere offertes voor verschillende onderdelen, variërend van € 90 tot € 330, is de prijs uiteindelijk vastgesteld op € 170. De klant vraagt zich af wat de volgende stappen zijn in het reparatieproces.

Mijn Klacht:

Op 20-08-2016 mijn Panasonic TV gekocht op 26-01-2014 voor € 900 ter reparatie aangeboden. Na een eerste offerte van € 190 (voeding) werd de prijs op 06-09-2016 € 90. Op 07-10-2016 krijg ik nog een offerte voor € 330 (moederbord en voeding), die 10-10-2016 € 170 werd.
Wat komt er nog meer?

Gewenste Oplossing:

Zou Mediamarkt sieren als ze, gezien deze dure TV en de garantie net afgelopen, de raparatiekosten op € 90 zouden laten staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - De klacht blijft, maar ik ben een beetje klaar met Mediamarkt. Ik ga ervoor om een gedeelte van het aankoopbedrag terug te laten storten op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM