Klacht: geen internet

mieke1234 op 21 oktober 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 oktober 2015
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag Mieke, Uit onze gegevens blijkt dat je inmiddels gebruik maakt van mobiel internet. Mocht je nog vragen hebben, dan adviseren wij jou om contact op te nemen via Facebook of Twitter. Met vriendelijke groet, hollandsnieuwe

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 21 oktober 2015

Een klant heeft een abonnement bij Hollands Nieuwe afgesloten, maar ervaart sinds 1 september 2015 problemen met internetverbinding. Ondanks eerdere communicatie waarin werd aangegeven dat het probleem was opgelost, blijft de klant zonder internet en ontvangt geen tijdige reactie op de opvolgende klachten, terwijl er wel reclameberichten van het bedrijf worden gestuurd.

Mijn Klacht:

Per 1-9-2015 heb ik een abonnement bij Hollands Nieuwe afgesloten. Tot op heden (7-10-2015) kan ik niet Internet.
In de eerste reactie op mijn klacht werd verteld dat het probleem was opgelost. Niet dus.
Op mijn tweede klacht kreeg ik een hele waslijst met vragen en tests die ik moest doen. Helaas kon ik hier ivm mijn vakantie niet direct op reageren. Dit was hun bekend. Na mijn vakantie (ZONDER INTERNET) is OP 30-10-2015 deze mail beantwoord. De toegezegde reactie binnen 2 dagen is nog steeds niet ontvangen. Ik kan dus nu nog niet Internetten. Inmiddels wel een vrolijk reclamemailtje van HN gehad waarin ik wordt aangesproken als blije klant (?????).

Gewenste Oplossing:

Als ik Internet en watsapp kan gebruiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 21 oktober 2015 om 15:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag Mieke,

Uit onze gegevens blijkt dat je inmiddels gebruik maakt van mobiel internet. Mocht je nog vragen hebben, dan adviseren wij jou om contact op te nemen via Facebook of Twitter.

Met vriendelijke groet,

hollandsnieuwe

mieke1234

Heeft op 22 oktober 2015 om 21:07 geantwoord

Er is door Hollands Nieuwe niets opgelost. Ik krijg wel telkens een mail dat ik binnen 2 dagen zal worden teruggebeld maar dat is nooit gebeurd.
Gelukkig wist iemand in de winkel van belcompany de oplossing. Ik ben zwaar teleurgesteld en heb geen enkel vertrouwen in HN. Ik zal HN dan ook nooit aan iemand aanbevelen. Het is incasseren en de klant verder laten zitten. Ik heb 1, 5 maand niet kunnen Internetten en appen en heb geen enkele compensatie gekregen. Alleen nu een mailtje dat het probleem is opgelost. Wat heeft HN dan gedaan? Ik heb nog steeds niets van jullie gehoord over mijn klacht. Ik hoor graag hoe ik dit abonnement zo snel mogelijk zonder kosten kan beëindigen.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Ik ben op gen enkele wijze geholpen Door Hollands Nieuwe. Tis dat ze mij belcompany konden helpen. Ik wil dit abonnement graag zsm beëindigen. Ik heb geen enkel vertrouwen meer.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie