Klacht: te hoge rekeningen

Meisje__ op 11 september 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 11 september 2015

Een klant van Vodafone ervaart problemen met te hoge rekeningen voor internetgebruik, ondanks een abonnement met 6GB data en toegang tot wifi op verschillende locaties. Pogingen om de klantenservice te bereiken verlopen moeizaam, wat leidt tot frustratie en het niet betalen van rekeningen. De klant is nu geconfronteerd met de dreiging van beëindiging van het abonnement en blokkering van de diensten.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds een paar maanden een nieuwe abbo genomen bij vodafone.
Ik krijg sindsdien alleen maar te hoge rekeningen dat ik moet betalen voor internetgebruik terwijl ik 6gb heb + wifi thuis, bus, trein en kantoor.
Ik probeer nu al 3 weken de klantenservice te bereiken maar iedere keer krijg ik te horen dat het te druk is en dat ik later moet terugbellen, en als ik op een later tijdstip terugbel en ze nemen eindelijk op dan is de betreffende afdeling er niet meer.
Ik wordt hier schijtziek van, ook heb ik ondertussen de rekeningen gewoon niet meer betaald omdat ik wil dat ze het eerst gaan uitzoeken!
Nu dreigen ze me abbo te beëindigen en me voor alle kosten te laten opdraaien, ondertussen is mijn abbo ook geblokkeerd.
kunnen jullie hier wat aan doen/

Gewenste Oplossing:

Als mijn abbo wordt opgeheven zo snel mogelijk en wanneer ze betreffende nota's hebben aangepast.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie