Klacht: Wegenwacht maakt foute inschatting!

mariette007 op 08 mei 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 8 mei 2015

Op 3 mei kreeg een klant van de ANWB Wegenwacht te horen dat hun Opel Zafira 'dood' was en dat de versnellingsbak stuk zou zijn, met een reparatiekost van ongeveer 2000 euro. Na advies van een collega met een garagebedrijf bleek echter dat alleen de koppeling kapot was, wat voor 700 euro gerepareerd kon worden. De klant is teleurgesteld over de foute inschatting van de Wegenwacht en het gebrek aan een eerlijk en onderbouwd advies in deze pechsituatie.

Mijn Klacht:

Op zo. 3 mei begaf onze Opel Zafira het en waren wij genoodzaakt de wegenwacht te bellen. De auto werd door een medewerker van de wegenwacht ‘dood’ verklaart en er werd ons geadviseerd niet meer met de auto te rijden en hem naar de sloop te brengen. De versnellingsbak zou stuk zijn en een reparatie zou ons zo’n 2000 euro gaan kosten. Wij hebben niet direct besloten de auto naar de sloop te brengen maar hebben het advies gevraagd aan een collega met een garagebedrijf. Deze constateerde een kapotte koppeling en voor 700 euro rijdt onze auto weer als een zonnetje. Hoe kan dat? Je verwacht in zo’n pechsituatie met je auto wel een eerlijk en onderbouwd advies, voor hetzelfde geld hadden wij de auto direct laten wegslepen. Dat je je na een beurt bij de garage wel eens afvraagt of het allemaal wel klopt is nog tot daar aan toe maar van de ANWB had ik meer verwacht. Wij wilden bij deze dus melding doen van foute voorlichting.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht van een groot professioneel bedrijf als de ANWB dat ik goed wordt voorgelicht en dat ik niet om een second opinion hoef te vragen. Ik verwacht niet van een ANWB medewerker dat hij alles ter plekke weet maar ik verwacht wel een deskundig advies of overweging. Als wij op het ANWB advies waren af gegaan hadden wij nu geen auto meer gehad. Slordig dus!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM