Klacht: Onterechte overboeking op 18-02-2015

Neeltje Bijlsma-Ardon op 07 maart 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Dit moeten we uit laten zoeken door onze financiële afdeling. Mevrouw krijgt zo spoedig mogelijk antwoord.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 7 maart 2015

Een vrouw ontdekte dat er op 18 februari 2015, meer dan twee maanden na het overlijden van haar man, € 18,50 was afgeschreven door NS Groep IZ Reizigers. Ze vraagt om opheldering over de oorzaak van deze onterechte afschrijving. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

NS GROEP IZ NS REIZIGERS – 7000234930-NL40ABNA0537879099-NS GROEP IZ NS REIZIGERS-Bestelling 9016829954
Mijn man is 8 december j.l. overleden en nu ontdekte ik op zijn transactieoverzicht dat er op 18-02-2015 door NS Groep IZ Reizigers, dus meer dan twee maanden NA ZIJN DOOD € 18.50 is afgeschreven.
Kunt u mij laten weten wat dit heeft veroorzaakt?

Gewenste Oplossing:

Als u mij laat weten hoe dit komt en als het bedrag meteen wordt teruggestort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 10 maart 2015 om 12:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Dit moeten we uit laten zoeken door onze financiële afdeling. Mevrouw krijgt zo spoedig mogelijk antwoord.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten