Klacht: Blokeren overgang heerhugowaard

MennoKroese op 23 februari 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Reactie doorgegeven aan de verantwoordelijke afdeling. Dit doorgegeven aan de klant.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 23 februari 2015

Elke dag ervaren passagiers bij station Heerhugowaard dat een trein uit de tegengestelde richting de spoorbomen sluit, waardoor zij belemmerd worden om het perron te bereiken. Dit leidt ertoe dat reizigers hun trein missen, ondanks dat zij op tijd aanwezig zijn. De klager vraagt zich af of de NS prioriteit geeft aan klanttevredenheid en service.

Mijn Klacht:

Elke dag gebeurt het opnieuw. Een trein uit tegengestelde richting die het daardoor de voetgangers spoorbomen dichthoud en daardoor passagiers belemert bij het perron te komen. Resultaat, mensen die in pricipe op tijd op het station zijn zien hun trein binnenkomen en vertrekken. Je zou zeggen dat de trein een moment kan wachten… Nee, de trein vertrekt vaak op het moment dat passagiers eindelijk kunnen doorlopen. Wat het missen vd trein nog lulliger maakt.
Wat is het objectief vd NS?
Rijden van A naar B of het verdienen van service en vervoeren van klanten die hier veel geld voor betalen??

Menno Kroese

Gewenste Oplossing:

Optie 1. Dienst regeling zo aanpassen dat dit voorkomen wordt.
Optie 2. De trein even een paar seconden wacht op hun klanten die staan te wachten.
Optie 3. Een voetgangers tunnel of brug

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 02 maart 2015 om 15:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Reactie doorgegeven aan de verantwoordelijke afdeling. Dit doorgegeven aan de klant.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten