Klacht: lidmaatschap

RenzoNL op 27 november 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 27 november 2014

Na meer dan vijf jaar lidmaatschap van de ANWB heeft de klager vier keer om pechhulp gevraagd, maar telkens werd deze afgewezen omdat de situaties niet aan de voorwaarden voldeden. Na een motorongeluk in België, waarbij de klager zowel zijn motor als vervoer naar het ziekenhuis moest regelen, heeft hij zijn lidmaatschap willen opzeggen, maar kreeg te horen dat dit te laat was en pas het volgende jaar kon.

Mijn Klacht:

Ruim 5 jaar verder, 4x gevraagd om hulp. Alle keren zijn afgewezen omdat ze buiten de voorwaarde vielen. Dus reeds 550eu voor helemaal niks. Begin dit jaar in Belgie gevallen met de motor tijdens een rijvaardigheidstraining, te veel schade om te kunnen rijden en bovendien moest ik naar het ziekenhuis. De ANWB laat je in dat geval gewoon aan je lot over. Het transport van de motorfiets naar huis en mijn vervoer naar een ziekenhuis heeft me bij elkaar ruim 700eu gekost. Goed bezig ANWB.
Nu was ik het beu en belde gisteren om mijn lidmaatschap op te zeggen, zegt de telefoniste “Sorry meneer, u bent 10 dagen te laat met opzeggen. U kunt volgend jaar pas weer opzeggen. Staat in de voorwaarde hoor meneer.” Natuurlijk, alsof ik de voorwaarden uit m’n hoofd ken.
Mijns inziens ben ik in november 2014 ruim op tijd met opzeggen voor het jaar 2015. Dan maar het lidmaatschap wijzigen naar het allerlaagste bedrag; te laat, dat kan dus niet meer. Ow maar wacht, je kunt wel je lidmaatschap wijzigen naar het duurste pakket…. ANWB is dus gewoon uit op je geld. Klanttevredenheid staat laag in het vaandel bij de ANWB.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik per omgaand m'n lidmaatschap kan opzeggen voor het jaar 2015. Ik ben zelfs bereid eventuele administratiekosten te betalen omdat ik na 15 november opzeg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM