Klacht: Niet altijd (nooit) handig zo’n tolbadge

Harrie van Irsel op 29 september 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 29 september 2014

Tijdens een reis van 14 dagen in Frankrijk ondervond de klager problemen met de tolbadge van de ANWB. Ondanks herhaaldelijk gebruik van tolwegen, leidde het gebruik van de badge tot verwarring en ongemakken, zoals het moeten afgeven van de badge en het niet goed functioneren van de bevestiging. Bij navraag bij ANWB Waalwijk ontving de klager geen uitleg, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

In juli 14 dagen in Frankrijk geweest. Ongeveer 8 maal gebruik gemaakt van tolwegen. Drie maal gewoon doorgereden. Eenmaal door groen gereden maar bij het verlaten van de weg was er niet ingecheckt. Gevolgd door problemen daar weg te komen. Eenmaal moesten we de tolbadge afgeven en werd er door een apparaat in het kantoortje gescand denk ik.
Driemaal de badge van het steuntje moeten halen en er buiten het raam mee naar de camera zwaaien. Wel de slagboom omhoog maar de steun van de badge viel daarna van het raam en plakte niet meer vast.
Bij ANWB Waalwijk om uitleg gevraagd maar geen antwooed want dit kwam nooit voor. Een paar weken terug las ik de oprope in de ANWB-kampioen en vandaar dit verhaal. Echt gebeurd, ik dacht straks komt Frans Bauer om de hoek of uit het kantoortje. Maar nee.
De vakantie was fantastisch. Maar dat is Frankrijk altijd. Groetjes Harrie

Gewenste Oplossing:

Voor de rest ben ik zeer tevreden over de Anwb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM