Klacht: onvoldoende hulp

altunhatice op 22 augustus 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 22 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

wij waren met de auto in Kroatië en we hadden autopech. Daarna hebben we ANWB alarmcentrale gebeld en hebben een sleepwagen gestuurd. Toen heeft hij ons naar zijn werkplaats gebracht en toen is hij weggegaan. Hij heeft ons ook helemaal niets vertelt over bijvoorbeeld hotels en toen we het vroegen zij hij dat jullie ons over dat moesten helpen maar ANWB deed ook niks . En die man liet ons 12 uur wachten terwijl hij de auto ook in een uurtje kon maken. Hij deed heel gemeen tegen ons. En dit is allemaal jullie schuld. Hierdoor ga ik ANWB aanklagen.

Gewenste Oplossing:

op geen enkel manier wordt ik tevreden over jullie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM