Klacht: toestellease

ivobours op 22 juli 2014 over Hi in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Hi
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb vandaag gebeld voor de vraag hoeveel mijn telefoon op het einde van mijn abbonement nog moet gaan kosten. Ik heb een lease abbonement afgesloten waarbij ik +/- 60 euro per maand betaal. Nu zei een mevr aan de telefoon dat ik na 24 maanden a 60 euro per maand nog een bedrag van over de 100 euro voor mijn gsm moet betalen. DIE TELEFOON HEB IK AL 20 X AFBETAALD !!!!Ze zei wel als je verlengd met hi vervalt het toestel lease op de nieuwe gsm , omdat hi nu toch maar van het leasen is afgestapt. DAAR HEB IK NU VEEL AAN! Ze schepen je gewoon af aan de telefoon met dat zijn de voorwaarden van je abbonement. dan is het bij mij vrij duidelijk na al die jaren klant bij hi, nadit abbonement schrijf ik mij accuut in bij een andere provider en ga iedereen dan ook streng afraden hier een abbonement af te sluiten. Werkelijk belachelijk !!

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn toestel gewoon gratis kan houden aan het eind van mijn abbonement en toch een abbonement kan verlengen met nog een nieuwe gsm. Zodat ik deze reserve kan houden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hi

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie