Klacht: slechte anwb autoservice

rogue_mortimer op 01 juli 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 1 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

auto pech langs de weg , wij nemen contact op met de anwb wegenwacht zij zouden ons slepen naar huis , daaraan was wel een kostenplaatje verbonden 150 euro sleep kosten en 95 euro service kosten , echter blijkt bij hulpbevinding dat wij 100 meter verder op worden gesleept met de mededeling ; wij gaan niet verder ,u bent nu veilig’zeer prettig dat ik veilig ben maar hoe zit dat met de service?dat naar huis slepen ?ik neem nadien nog contact op met de anwb ik zou nog worden terug gebeld echter heb ik niets meer vernomen , op een betaalherinnering na 245 euro voor een belachelijke service

Gewenste Oplossing:

retour van de kosten ,want dit is geen service dit lijkt zeer op legaal de ondertoon der bedrieging ,of wel ik heb het gevoel zeer bedondert te zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM