Klacht: vodafone software corrumpeert desktop computer

kramer46 op 10 juni 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

1.Om mobiel wifi apparaat in het buitenland te activeren ongeveer een ochtend bezig geweest met vodafone support. Alle telefoonkosten (vanuit het buitenland) uiteraard op mijn kosten. Na enige uren kwam men er achter dat er een vinkje bij roaming aan moest staan. Dit terwijl ik bij aanvang al had gesuggereerd dat het wellicht met roaming te maken had.
2. Na aanpassing werkt mobiel wifi goed. Maar Safari start nu niet meer op vanuit mijn beginscherm, maar met een mal scherm van vodafone. Weer enige uren bezig geweest met het callcentre. Hun conclusie: het kan niet (ondanks screenshot dat ik meezend) en ga maar naar Apple.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als:
1. mijn gecorrumpeerde desktop weer normaal functioneert, en
2. de onnodig lange telefoongesprekken vanuit het buitenland worden vergoed

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie